Innowacje

LINIA KARM FUNKCJONALNYCH

DLA KOTÓW

 

Każde zwierzę wymaga indywidualnego podejścia do procesu żywieniowego. Jeżeli zależy nam na zdrowiu naszych czworonogów, wybór odpowiedniej karmy to podstawa. Coraz więcej Klientów zdaje sobie z tego sprawę, wybierając pokarm dostosowany do potrzeb, trybu życia oraz wieku pupila.

Badania pokazują, iż w żywieniu zwierząt domowych funkcjonują takie same tendencje jak w przypadku żywienia człowieka. Stosuje się dobrze zbilansowaną dietę, która ogranicza problemy zdrowotne i poprawia funkcjonowanie organizmu.

W ostatnich latach nasilił się trend humanizacji – przenoszenia ludzkich zwyczajów na zwierzęta. Pies czy kot traktowany jest jak domownik. Właściciele chcą karmić swoich pupili zgodnie z ich trybem życia i aktywnością, eliminując ryzyko zachorowań.

Linia karm funkcjonalnych dla kotów

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom, oferujemy naszym Klientom linię karm funkcjonalnych dla kotów:

dla kotów sterylizowanych i po kastracji
dla kotów wrażliwych
usprawniającą wydalanie kłębków włosowych
dla kotów z tendencją do nadwagi
dla kotów dojrzałych powyżej 7 roku życia

Cała linia dostępna jest w formie kawałków mięsnych w sosie:

 • jako pojedyncza saszetka 85g, 100g
 • w multipakach 4 x 100g, 6 x 100g
 • w kartonikach 12 x 100g

LINIA MINI

DLA PSÓW MAŁYCH RAS

 

Warunkiem utrzymania dobrej kondycji naszych pupili jest dobór odpowiedniej karmy. Pokarm musi być dopasowany nie tylko do wieku ale także do wielkości rasy, gdyż zapotrzebowanie na składniki jest inne w zależności od wielkości zwierzęcia.

Populacja małych psów (do 10 kg) rośnie w szybkim tempie. 4 z 6 najpopularniejszych ras psów w Polsce to rasy małe. Potrzebują one innego pokarmu niż rasy duże, są bardziej wymagające, mogą mieć częściej problemy pokarmowe, są narażone na alergie, co wpływa na wygląd skóry i sierści. Małe czworonogi żyją około 20 lat, dłużej niż psy ras średnich i dużych, jednak swój podeszły wiek osiągają około 7 roku życia. Dlatego tak ważne jest aby zaspokoić ich potrzeby na składniki odżywcze, by całe życie cieszyły się dobrym zdrowiem i kondycją.

Właściciele małych psów są przekonani o ich wyjątkowości – i mają rację. Dlatego nasi eksperci opracowali innowacyjną linię dla psów małych ras MINI. Odpowiednio dobrane, wysokiej jakości składniki oraz dodatek witamin i minerałów są odpowiedzią na specyficzne potrzeby małych pupili.

 

Kluczowe cechy funkcjonalne linii MINI:

 • OPTYMALNA STRAWNOŚĆ dzięki wysłodkom buraczanym, będącym naturalnym źródłem włókna pokarmowego oraz obecności żelaza, wspierającego metabolizm;
 • WITALNOŚĆ dzięki obecności kwasów Omega-3 i Omega-6 zawartych w oleju słonecznikowym;
 • ZDROWA SKÓRA I SIERŚĆ dzięki obecności cynku oraz kwasów Omega-3 & -6.

 

Dbając o zdrowie małych czworonogów do naszych karm NIE DODAJEMY:

cukru

konserwantów

sztucznych barwników

 

Naszym Klientom oferujemy produkty z linii MINI w formie:

 • Kawałków mięsnych w sosie
  • w pojedynczej saszetce 100g, 150g
  • w multipaku 4 x 100g, 6 x 100g
  • w kartoniku 12 x 100g
 • Pasztetów w kubkach aluminiowych 150g, 300g
Linia MINI dla psów małych ras

KARMA BEZZBOŻOWA „NO GRAIN”

DLA PSÓW I KOTÓW

 

Podstawą zdrowej i dobrze zbilansowanej diety naszych czworonogów powinno być białko zwierzęce. Psy i koty są drapieżnikami, żywią się głównie mięsem, dlatego też warto zastosować sposób żywienia jak najbardziej zbliżony do naturalnego.

W dobie postępującej humanizacji psów i kotów oraz coraz silniejszego trendu powrotu do ich naturalnego systemu żywieniowego, naszym Klientom oferujemy nową linię karmy bezzbożowej NO GRAIN.

Karma bezzbożowa NO GRAIN to gwarancja zbilansowanej diety. Nasze receptury tworzone są na bazie naturalnych składników, gwarantujących najwyższą jakość pokarmu. Poprzez eliminację zbóż z diety zapewniają system żywieniowy oparty na diecie mięsnej, dzięki czemu są doskonałym źródłem białka i tłuszczu niezbędnego do utrzymania zdrowia i kondycji. Specjalnie opracowany skład zmniejsza ryzyko zaburzeń pokarmowych i otyłości, poprawia trawienie, zmniejsza ryzyko próchnicy, wzmacnia sierść oraz polepsza samopoczucie naszego pupila.

Linia NO GRAIN to 100% naturalnego pożywienia, zapewniającego prawidłowy rozwój oraz zdrowie i energię czworonogów.

 

Karma bezzbożowa NO GRAIN:

 • Kawałki mięsne w sosie ADULT i LIGHT
  • w pojedynczej saszetce 85g, 100g, 150g
  • w multipaku 4 x 100g, 6 x 100g
  • w kartoniku 12 x 100g
 • Pasztety ADULT i LIGHT w kubkach aluminiowych 100g, 150g, 300g
Karma bezzbożowa NO GRAIN