Kariera

OFERTY PRACY:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@mispolgroup.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – „MISPOL S.A. z siedzibą w Białymstoku, ul. Octowa 1, 15-399 Białystok, na stanowisko Technolog
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji w celu wprowadzenia tych danych do bazy Administratora – MISPOL S.A. z siedzibą w Białymstoku, ul. Octowa 1, 15-399 Białystok i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych

PRACOWNIK PRODUKCJI-OPERATOR MASZYN w Zakładzie Produkcyjnym w BIAŁYMSTOKU  UL. OCTOWA 1

Czeka na Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych:
    – Świadczenia pieniężne na działalność sportową, kulturalną Pracownika, jego rodziny,
    – Dofinansowanie do przedszkola i wyprawki szkolnej Twojego dziecka,
    – Prezenty świąteczne dla Pracowników i ich dzieci (świadczenia pieniężne, paczki świąteczne, choinka świąteczna dla dzieci)
    – Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej przez Pracownika i członków jego rodziny,
    – Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego przez Pracownika i członków jego rodziny,
    – Posiłki regeneracyjne

Główne zadania:
– Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
– Przygotowanie surowców do produkcji
– Realizacja planów produkcyjnych

Od kandydatów oczekujemy :

– Gotowości do pracy w systemie zmianowym

– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@mispolgroup.eu z dopiskiem PRODUKCJA BIAŁYSTOK.  Proszę o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Firma zastrzega sobie prawo na kontakt z wybranymi osobami.

Nie znalazłeś interesujących Cię ofert, a jesteś zainteresowany pracą u nas?
Prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@mispolgroup.eu